tech-lab
REALIZACJE TECH-LAB.PL

POZNAJ NASZE PORTFOLIO


Wytrząsarka laboratoryjna

Wytrząsarki i mieszadła laboratoryjne

Wytrząsarki laboratoryjne do syntezy peptydów, wytrząsarka prętowa, wytrząsarka kołyskowa, wytrząsarka butelkowa oraz wytrząsarki wielozadaniowe. Zróżnicowane pod względem przeznaczenia oraz rodzaju pracy. Wyposażone w regulację prędkości, oraz w zależności od modelu, timer, regulację amplitury oraz wyświetlacz.

Zobacz dostępne modele


Termoblok

Bloki grzewcze (termobloki)

Przeznaczone do utrzymywania stałej temperatury próbek. Posiadają precyzyjną regulację temperatury. Aluminiowe bloki dostępne w trzech rozmiarach dla standardowych rozmiarów probówek oraz możliwość wytworzenia niestandardowych rozmiarów na życzenie klienta.

Zobacz dostępne modele


lampa UV

Lampa UV dwuzakresowa

Lampa wyposażona w dwa źródła światła ultrafioletowego o długości fali 265 oraz 366 nm. Stosowana głównie w chromatografi TLC do wykrywania substancji fotoluminescencyjnych. Do lampy została wytworzona także wygodna podstawka umożliwiająca zawieszenie lampy nad badanym materiałem.

Zobacz dostępne modele


pompa perystaltyczna

Seria pomp perystaltycznych

Pompy perystaltyczne dozujące ciecze posiadają szerokie spektrum zastosowania w laboratorium i nie tylko. Pompy zostały wytworzone w wariantach rózniących się osiągami i możliwościami. Posiadają port pozwalający na sterowanie z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego.

Zobacz dostępne modele


chromatograf cieczowy

Chromatografy cieczowe

Chromatografy cieczowe HPLC oraz FPLC wyposażone w jedną (izokrat) lub dwie (gradient) pompy. Wyposażone w detektor UV oraz ręczny dozownik. Systemy obsługiwane z intuicyjnego i łatwego w obsłudze programu LP-chrom© (www.lp-chrom.com). Dla HPLC wytworzony został także opcjonalny termostat do kolumn z regulacją temperatury, natomiast dla FPLC - szklane kolumny chromatograficzne ze spiekiem szklanym, szlifem lub gwintem oraz zaworem teflonowym.

Zobacz dostępne modele


chromatograf cieczowy

Statywy laboratoryjne

Stawywy laboratoryjne klasyczne (podstawa z jednym prętem) a takze niestandardowe z dwoma lub wieloma prętami. Statywy wieloprętowe został wytworzone do użytku z chromatografami FPLC.

Zobacz dostępne modele